סיפור לראש השנה

לא סיפרתי לכם עדיין, אבל המופע המשותף של חברי היקר דוד ד'אור ושלי יצא לדרך, ואנחנו מופיעים בכל הארץ. דוד שר להיטים שלו ושירים מרוממי נפש מכל העולם, ואני מדבר על תחנות בחיי לאור לימוד פנימיות הנשמה שאני לומד כבר 21 שנה. הקהל מאד מתרגש. זה מופע שמכוון אל עמקי הלב, ונראה על פי התגובות שלשם הוא מגיע בדיוק.

שלשום, בהופעה באשדוד, אדם אחד חיכה שאסיים לדבר ולהצטלם עם כל האנשים שחיכו לי אחרי תום האירוע, וכשנשארנו לבד סיפר לי שהדברים שאמרתי גרמו לו להיפוך תודעתי, שבעקבותיו החליט לבטל את החלטתו לסגור למחרת בבוקר את המפעל שלו המעסיק 60 עובדים.

הלימוד של ימימה אביטל זצ"ל, חשיבה הכרתית, מציל חיים. הציל את חיי, הציל רבים אחרים. זכיתי לאחרונה ללמוד אותו גם עם דוד ולהתענג יחדיו על המילים היפות הפותחות שערי תודעה. ביום רביעי באשדוד הוא הציל 60 אנשים מפיטורין לפני החג. איזה תענוג להיות שליח לרעיונות שעושים טוב לאנשים, וכשדוד ד'אור שר בין המילים פזמונים ופיוטים, הלב נפתח לשנה חדשה טובה מקודמתה.

שנה טובה לכם, תודה שאתם קוראים מה שאני כותב פה ובשאר במותיי, תודה על הזכות להיות חלק מעם ישראל. הכל יהיה בסדר, הכל יהיה פנאן.

ציור: יהודה נוני